• banner11
  • banner2-1
  • banner05

Проверете Нашиот производ

за нас

  • DSC_0198

Суджоу Lihui Engeering Машини Co, Ltd е основана во 2012 година, кој се наоѓа на кинеско-германски град-Taicang. Ние, главно, R & D и произведуваат резервни делови за изградба на патишта машината како фреза, асфалт павер, патот ролери и др И, исто така, ние сме професионални во кредитирање, продажбата на машина од втора рака.
Главни производи:
1.ashpalt павер: песна влошки, ролери песна, песна синџир, подвижни синџири, ферман плоча, електрични делови, итн
2, фреза: сечење алатка, носителот, мелење тапан, подвижна лента, песна влошки, итн
3 , патот ролери: гумени тампон, прскалката, пумпа за вода, итн ...

Гледај Повеќе

функција производи

Во прилог да биде целосна линија на патот машина производи со фреза резервни делови, асфалт павер, патот ролери, вклучувајќи trackpads, песна синџир, песна ролери, подвижна лента, мелење тапан, носителот алатка, зема, ферман плоча, гумени тампон итн

пристигнувања производи

Конкурентни пристигнувања производи ги исполнуваат барањата на многу повеќе клиенти.