долго макара

Краток опис:

Врати макара за мелење машини. W100, w100H, W1000F, W1200F, W1900, w2000, W2100, W2200. За да се обезбеди ниско триење циркулација на подвижни ленти. Лесно се вади врски се направи промена ролери едноставна задача. Како резултат на тоа, што го прави на подвижна лента да чешел висок капацитет лента со ниска потрошувачка на енергија. На лесно може да се прикачат неактивен макара со плуг ритам се грижи за неактивен капацитет транспортер.


 • ФОБ Цена: САД / парче
 • Мин.нарачката Количина: 1Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 5000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Врати макара за мелење машини. W100, w100H, W1000F, W1200F, W1900, w2000, W2100, W2200.

  За да се обезбеди ниско триење циркулација на подвижни ленти. Лесно се вади врски се направи промена ролери едноставна задача. Како резултат на тоа, што го прави на подвижна лента да чешел висок капацитет лента со ниска потрошувачка на енергија. На лесно може да се прикачат неактивен макара со плуг ритам се грижи за неактивен капацитет транспортер. • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи