Bomag гума пуфер

Краток опис:

BOMAG гума buffer.BW216D-3, BW2226D-4, BW225D-3, BW219DH-4, BW219DH-3, BW213D-3 гума: Малезија увезени гума помага апсорбирање на вибрации за време на работата на оваа машина, која им помага прошири на услугата живот. Челик: Високо квалитетен челик по термичка обработка и 'рѓа третман, кој е силен и издржлив. Сврзување: САД увезени лепак, кој е од силна адхезија.


 • ФОБ Цена: САД / парче
 • Мин.нарачката Количина: 1Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 5000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Bomag гума buffer.BW216D-3, BW2226D-4, BW225D-3, BW219DH-4, BW219DH-3, BW213D-3

  Гума: Малезија увезени гума помага апсорбирање на вибрации за време на работата на оваа машина, која им помага прошири на услугата живот.

  Челик: Високо квалитетен челик по термичка обработка и 'рѓа третман, кој е силен и издржлив.

  Сврзување: САД увезени лепак, кој е од силна адхезија.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи