Мелење машина млазницата спреј

Краток опис:

W1900, w2000 мелење машина спреј прскалка. Увезените спреј млазницата.


 • ФОБ Цена: САД / парче
 • Мин.нарачката Количина: 1Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 5000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  W1900, w2000 мелење машина спреј прскалка. Увезените спреј млазницата.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи