• banner11
  • banner2-1
  • banner05

Check Out Produkti ynë

Rreth nesh

  • DSC_0198

Suzhou Lihui Engeering Machinery Co, Ltd, u themelua në vitin 2012, e cila ndodhet në Sino-Gjermanisht-qytet Taicang. Ne kryesisht R & D dhe prodhuar pjesë këmbimi për makina ndërtimit të rrugëve si frezë, asfalt paver, rul rruge etj dhe gjithashtu ne jemi profesionistë në kreditimit, shitjet makinë të dorës së dytë.
Produktet kryesore:
1.ashpalt paver: pads pista, rul udhë, udhë zinxhir, zinxhir transportues, pjatë mallë, pjesë elektrike, etj
2, frezë: prerja mjet, mbajtëse, mulliri daulle, rrip transportieri, pads pista, etj
3 , rul rruge: tampon gome, hundë llak, pompë uji, etj ...

Shiko më shumë

produktet funksion

Përveç kësaj për të qenë një linjë të plotë të produkteve makinë rrugës me spares frezë, asfalt paver, rul rruge, përfshirë trackpads, zinxhir pista, rul pista, rrip transportieri, bluarje daulle, mbajtëse mjet, zgjedh, pjatë mallë, tampon gome etj

produktet Arrivals

Mbërritjet konkurruese produktet plotësojnë kërkesat e shumë më shumë konsumatorë.