buffer BOMAG gome

Përshkrim i shkurtër:

BOMAG gome buffer.BW216D-3, BW2226D-4, BW225D-3, BW219DH-4, BW219DH-3, BW213D-3 Rubber: Malaysia importuar gome ndihmon thithjen dridhje gjatë operacionit të makinës, e cila ndihmon të zgjatur jetën e shërbimit. Steel: çeliku me cilësi të lartë pas trajtimit të ngrohjes dhe trajtim ndryshk, e cila është e fortë dhe të qëndrueshme. Lidhjes: US importuar zam, e cila është e aderimin e fortë.


 • FOB Çmimi: US / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1Piece / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 5000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Kushtet e pagesës: T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  BOMAG gome buffer.BW216D-3, BW2226D-4, BW225D-3, BW219DH-4, BW219DH-3, BW213D-3

  Rubber: Malaysia gome importuar ndihmon thithjen dridhje gjatë operacionit të makinës, e cila ndihmon të zgjatur jetën e shërbimit.

  Steel: çeliku me cilësi të lartë pas trajtimit të ngrohjes dhe trajtim ndryshk, e cila është e fortë dhe të qëndrueshme.

  Lidhjes: US importuar zam, e cila është e aderimin e fortë.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products